20 Nisan 2014 Pazar

MHP'nin Adayı Hakan Türkdağ

mhpnin-adayi-hakan-turkdag

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yenimahalle'de düzenlenen Açık Hava Toplantısında, MHP'nin Akyurt, Yenimahalle ve Kazan Belediye Başkan Adaylarını açıkladı.
17 Haziran 2013 Pazartesi 12:46

16 Haziran 2013 Pazar Günü Akyurt Cumhuriyet Meydanı'nda biraraya gelen Akyurtlular ve partililer Saat:15:30'da düzendikleri konvoy ile Yenimahalle'ye hareket etti.

 

Yaklaşık 300 kişilik kalabalık Yenimahalle'de dev Türk Bayrağı açarak sloganlarla miting alanına yürüdü. Akyurtlular, 'Ülkücüler burada Tayyip nerede?', 'Akyurt  ovası, bozkurtların yuvası' sloganları atarak miting alanına ulaştı. 

 Mitingde konuşma yapan MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, söz verdikleri gibi başkan adaylarını açıkladıklarını belirterek, 'Hayırlısıyla Akyurt'ta, Yenimahalle'de, Kazan'da ve Büyükşehir'de belediyeyi alacağız." dedi.

 

"ERDOĞAN'IN MİTİNGİNE YAKIŞAN İMRALI VE PKK'NIN BEZ PARÇALARIDIR"

Fatih Çetinkaya'nın ardından konuşma yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli AKP iktidarını eleştirerek, 'Artık yolun sonu görülmüştür' dedi. AKP Mitinginde açılan MHP pankartı hakkında da konuşan Bahçeli, olayın provakasyon olduğunu ileri sürerek 'Sayın Başbakanı binlerce kişi korurken, 25 cm önünde MHP pankartı nasıl açılmıştır, o pankartı oraya kimler getirmiştir. Erdoğan, üç hilali açanları ifşa etmeli ve özür dilemelidir. Başbakan Erdoğan kendisine suikast yapma hazırlığı içinde olanlara dikkat etmelidir. Bu çok tehlikelidir. Onun için Sayın Başbakan aklını başına al, MHP ile oynama. Ne hainler bu ülkede. Dün yaptığımız ani basın açıklamasında, Erdoğan'ın konuya müdahale etmesini istedim, fakat şu ana kadar bir adım atılmış değil. Pankartı açanlar kimlerdir? Hangi menfaatlerle bunu yapmışlardır? Bu açıklanmalı. Yoksa biz bunların gereğini meşru ve makul yollarla yaparız." dedi. 

Bahçeli, "Üç hilali açanlar, soytarılığın ve soysuzluğun liste başıdır. Bunu yapanlar, MHP'ye en büyük namertliği yapmışlardır. Bu hukuki manada karşılıksız bırakılamayacağı herkesçe bilinmelidir. Erdoğan ve yanında dizilmiş çıkarcıları ikaz ediyorum: MHP'nin bu bayatlamış oyunlara karnı toktur. Erdoğan bu aklı nereden almıştır. Erdoğan'ın mitingine yakışan PKK'nın ve İmralı'nın bez parçalarıdır." ifadesini kullandı.

 

"ERDOĞAN 1930 MODEL BATILI DİKTATÖRLER GİBİDİR"

Bahçeli konuşmasında AK Parti'nin kontrolden çıktığını savundu. Başbakan Erdoğan'ın Ortaçağ derebeylerinin izinden gittiğini ileri süren Bahçeli, "Erdoğan tarihin utanç sayfalarına, adlarını kazıyan despotların arasına adlarını kaybettirmeyi tercih etmiştir. Kibrin tuzağına, böbürlenmenin ve üstten bakmanın tuzağına düşmüştür. Bu zihniyetin nezaketi kalmamıştır. Başbakan Erdoğan 1930 model Batılı diktatörler gibidir. Tek adamlığa özenmektedir. Erdoğan battıkça şaşırmakta, şaşırdıkça denge ve kontrolü kaybetmektedir. Toplumdaki kavga ve anlaşmazlıkların tetikleyicisi Başbakan Erdoğan'dır." ifadelerini kullandı.

 

"SİYASET SİMSARLARI DEVRİ BİZİMLE BİTECEK"

Mahallesi idareler seçimlerine 287 gün kaldığını hatırlatan Bahçeli, "MHP Mart ayındaki seçimler için çalışmalarını yürütmektedir. Bu gün de belediye başkanı adaylarına yenilerini belirleyerek, yürüyüşümüzü çabuklaştıracak devam edeceğiz. MHP'ye ihtiyaç var, partimize talepler çığ gibi büyümektedir. Başkent Ankara'nın Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde bu defa kazanacağız. Ankara bizimle huzura istikrara kavuşacaktır. Siyaset simsarlarının devri bizimle bitecektir. Son kullanması bitmiş işportacılar yakında gidecektir. MHP, Akyurt, Kazan'a Yenimahalle'ye sahip çıkacaktır." şeklinde sözlerini tamamladı.

 

Miting, Devlet Bahçeli'nin Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Devran Kutlugün'ü, Kazan Belediye Başkan Adayı Fazıl Köremezli'yi ve Akyurt Belediye Başkan Adayı Hakan Türkdağ'ı kürsüye davet etmesiyle son buldu.

 

Haberin etiketleri:

mhp, yenimahalle, kazan, akyurt, hakan türkdağ


Haber okunma sayısı: 1469

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ogrencilere-taciz-girisimi

Öğrencilere taciz girişimi

18 Mart 2014 Salı 18:20
baskan-yine-sasirtmadi

BAŞKAN YİNE ŞAŞIRTMADI!

01 Mart 2014 Cumartesi 17:23
bu-haberi-kim-yaptirdi

Bu haberi kim yaptırdı?

24 Ocak 2014 Cuma 17:57
akyurta-deniz-getirecegim

Akyurt'a Deniz Getireceğim

20 Eylül 2013 Cuma 18:18
mhpnin-adayi-hakan-turkdag

MHP'nin Adayı Hakan Türkdağ

17 Haziran 2013 Pazartesi 12:46
genclik-suhedanin-izinde

"Gençlik Şüheda'nın İzinde"

24 Mayıs 2013 Cuma 10:50

ALT KATEGORİLER


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

Ankara'nın ne kadar içme suyu kaldı?

Bu ay 7 Nisan itibarıyla Ankara'nın içmesuyu amaçlı barajlarında yüzde 22,6 doluluk oranı gözlendi. Geçen

AKYURT YEREL SEÇİM SONUÇLARI

Belediye Başkanlığı seçimlerinde AKP Akyurt'ta 9518, MHP 5773, BBP 671, CHP ise 660 oy aldı.

"Bu yanlıştan dönülmeli"

Büğdüz imarı ile ilgili konuşan CHP Kurultay Delegesi Salih Er, "Büğdüz Mahallesi'nin imarını yaptık

"Havalimanını Unutmuşsun Başkan!"

"Usta! Akyurt için ne yaptın?" diyoruz. Halk Bankası'nı getirdim, diyor. İş Bankası'nı getirdim diyor. SGK

"KAYBEDEN DEĞİL, KAZANAN OLACAĞIZ"

MHP Akyurt Belediye Başkan Adayı Hakan Türkdağ, "Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalar

10 yıl değil, 100 yıl da yetmez!

MHP Akyurt İlçe Başkanı Hakan Arslan "10 yıl önce başkanlığı kazandığında iki dönemden fazla kimseye

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA